Chłodnia wynajem

Chłodnia wynajem

Wypożyczalnia chłodni w Szczecinie

Szybko i solidnie – oferujemy wynajem samochodów chłodni. Jeżeli potrzebny jest pojazd z chłodnią, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

W naszej firmie zajmujemy się świadczeniem usług wynajmu z OC sprawcy, krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako wypożyczalnia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. Jeżeli chcą Państwo bezpiecznie przewieźć towary chłodzone, mrożone i wymagające kontrolowanej temperatury, nasze samochody to najlepszy wybór niezależnie od zakresu prowadzonej przez Państwa działalności. My jesteśmy stale gotowi do pomocy!

 

Chłodnia

Nasza wypożyczalnia posiada na wynajem nowoczesne samochody chłodnie do 3,5 tony, które wymagają prawa jazdy kategorii B – to samochody dostawcze z zabudową kontenerem chłodnią.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie samochody chłodnie to nowoczesne i komfortowo wyposażone pojazdy, które wyposażone są w klimatyzację i inne udogodnienia dla pełnego komfortu podróży niezależnie od pory roku oraz dystansu.

 

Warunki najmu z OC sprawcy, przystępne ceny i korzystna oferta

Jeśli auto chłodnia jest środkiem transportu, dzięki któremu zarabiasz, teraz nie musisz obawiać się przerwy w działalności wymuszonej przez kolizję drogową. W przypadku, gdy sprawcą wypadku był inny uczestnik ruchu, możesz wynająć auto chłodnię jako samochód zastępczy na koszt Towarzystwa Ubezpieczeń. Pojazdy nie mają limitu kilometrów więc możesz korzystać jak z dotychczasowego pojazdu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz jakości obsługi dla naszych klientów ważne są także przystępne ceny, dlatego też w naszej wypożyczalni są one zawsze na atrakcyjnym poziomie. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na wynajem z OC sprawcy, krótkoterminowy, średnioterminowy czy też długoterminowy, my zapewniamy konkurencyjne ceny, a dla naszych stałych klientów mamy dodatkowe rabaty.

 

Państwa zadowolenie jest najważniejsze!

Jeżeli potrzebny jest wynajem samochodów chłodni, w innym mieście niż Szczecin, jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie dostarczyć samochód chłodnię na wskazane przez Państwa miejsce (na ustalonych warunkach), dlatego też nie muszą Państwo dojeżdżać do nas, aby go odebrać. Również wyróżniają nas ograniczone formalności, co powoduje, że wynajem z nami jest tak szybki i prosty.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami, a my odpowiemy na pytania jak najszybciej i przygotujemy również dla Państwa indywidualną ofertę!


scroll up